Kedimin Çişi Neden Böyle ?

buduu

10 aylık kedimin çişi aşırı derecede kokuyor.Yani kakasindan bile kötü kokuyor bazen.Yani böyle demir kokusu gibi çok ağır bir koku, neden olabilir, endişelenmeli miyim?

12 CEVAP

psabrk

İşerken bağırıyor mu ?
İdrar yollarında belki enfeksiyon olabilir oda koku yapıyor.

psabrk

Öncedende kokuyormuydu ? diğer sorunuza baktığıma göre kısır kısır olmasa kızgınlığa girdiklerindede idrarlarında koku oluyor onu diyecektim, ama dediğinize göre bağırmıyor, işerken miyavlamıyorda o yüzden maalesef aklıma başka bir şey gelmiyor :/

buduu

Önceden bu kadar ağır kokmuyordu son zamanlarda çok daha kötü kokmaya başlayınca tedirgin oldum.Evet kısır,o yüzden kızgınlıkla da ilgili değildir.Yine de cevabiniz için teşekkür ederim.

simbakedi

merhaba cok detaylı da olmasa söyle bir yazı var kedinizde baska belirti var mı bakabilirsiniz. içiniz rahat etmiyorsa da veterinere gitmekte fayda var.
http://ukalahayvan.com/kedilerin-cisinin-cok-kokmasina-neden-olan-5-ciddi-saglik-sorunu/

buduu

Araştırmıştım,bu yazıyı da görmüştüm ama teşekkür ederim yine de.en iyisi veterinerimizle görüşmek sanırım .

diablerose

farkli bi kuma mi gectiniz

diablerose

bazi kumlar cisle birlesince pek kotu kokuyor

Duygukckk

idrar testi yapılması daha uygun olur bazı maddeler idrarda fazla olunca da koku yapabiliyor ve ciddi bir durum olabilir hekiminizle konuşup idrar testi yaptırmak istediğinizi belirtebilirsiniz

buduu

Evet hekimimle konuşucam çünkü bir sıkıntı olabilir . Teşekkür ederim yorumunuz için .

buduu

Hayır çişini yaparken bağırmiyor. Ama tuvaleti geldiğinde,tuvalet kabinin etrafında ses çıkartır.

buduu

Başka fikri olan var mı acaba? Bir sıkıntısı var mıdır kedimin?

buduu

Yok hayır kumu da aynı .