Maltese Cinsi Köpeğime Tasma Önerisi

Zgur

Merhabalar, birkaç aydır eurodog 5m tasma kullanıyordum sıkıntısızdı ama bugün elimden düştü ve düşünce köpeğim korktu ve koşmaya başladı o koştukça tabii tasma yere vurduğu için parçalandı. Yeni bir tasma almak istiyorum sizin kullandığınız ve önerebileceğiniz sağlam tasma var mı ? Flexi dikkatimi çekti büyük ihtimalle onu alacağım ama ipli mi şeritli mi olanını alsam karar veremedim fikirlerinizi bekliyorum.

2 CEVAP

End_19

Ben flexi kullanıyorum benim kızımda maltese . Ben şeritli kullanıyorum. Alacaksanız şeritli tavsiye ederim. Ben s Beden almıştım 5 metrelik olanını. Ama xs de olabilirmiş bizim kıza

Gamze9901

Bencede şeritli Flexi senin icin daha kullanışlı olur