Köpeğimi Barınağa Bırakmak Ne Kadar Doğru

Ygmrgzpk

Köpeğimi barınağa bırakmak ne kadar doğru . Çok üzülüyorum çok ağlıyorum içim gidiyor ama mecbur kaldım şuan resmen sanki annem bel fıtığı bende çalışıyorum tuvalet eğitimini veremedik . Ona orda hemen yuva yeni bir ev bulunuyor mu

51 CEVAP

yasement

İnşallah. Kısa bi sürede yuva buldu Yagmur hanım.

pongul

@bnydn direkt telefonu var profilde dm kullanmiyormus. ararsiniz.

Gamzeakann

Psikolojisi çok kötü etkilenir çünkü kabul edelim ki hiçbir barınak da hayvanlara güzel imkanlar sağlanmıyor orda çok üzülür hatta belki bir çok köpek gibi içine kapanır bence güvene bildiğin birine sahiplendir daha mantıklı

Zeseka

Barınağa bırakırsanız , ilgisizlik ve diğer hayvanların darbesiyle ölüp gidebilir. Bence siz en iyisi buraya ilan verin . Eğer cevap olmazsa çevrenizdekilere durumu anlatın. Sahiplenmek isteyen olur mutlaka.

dollfacepersian

Arkadaşlar konuyla ilgili gereken cevapları vermişler.Onlara katılıyorum ve merak ettiğim bir şey var. Köpeğinizin cinsi nedir acaba?

Luckyssss

American cockera benziyor sanki

dollfacepersian

Luckyssss
Ben Amerikan cocker a hiç benzetemedim.Çok iri ve aşırı tüylü geldi bana. O yüzden merak ettim

Luckyssss

Tras olmadgından öyle duruyo büyük ihtimalle

KedimVar

Ben de American cocker a benzetemedim. Yazık çok da tatlı. Barınaklarda sürünür. Keşke hiç almasaydınız daha güzel bir yuvası olurdu. :((

Lunasibirya

Merhaba bu miniğin ortada kalmasına izin veremem aileme bir danışayım belki alırım olmazsa kuzenim köpek sahiplenmek istiyordu ona danışayım bu minik barınakta yapamaz şansınız varki iyili bu soruyu gördüm kuzenim böyle bir köpek arıyordu maddi durumları iyi onu arayıp şimdi haber vericem

HAY_DOST

Şu an sana söyleyeceğim o kadar ağır laflar var ki...

yasement

Sahiplenildi

Luckyssss

Oh ya çok sevindim sahiplenilmesine

yasement

Insallah. Yazmadilar kim oldugunu sadece sahiplenildigini biliyorum

Cotontzu_Siri

Sahiplendirmiş zaten. Barınağa vermemiş. Soruyu da merak ettiği için sormuş.