Köpeğimi Barınağa Bırakmak Ne Kadar Doğru

Ygmrgzpk

Köpeğimi barınağa bırakmak ne kadar doğru . Çok üzülüyorum çok ağlıyorum içim gidiyor ama mecbur kaldım şuan resmen sanki annem bel fıtığı bende çalışıyorum tuvalet eğitimini veremedik . Ona orda hemen yuva yeni bir ev bulunuyor mu

51 CEVAP

Lucky35

Nasıl ya?" Mecbur kaldım " diyor ya sorunun başında....Bu nasıl bir çelişki...Merak etmiş sormuş da ne demek,,yok artık...Biz de barınağa bir can gitmesin diye çırpındık,,niye o zaman barınağa bırakmış gibi konuşmuş ? Çok ilginç..

Melikedidem

Eda hanım konuyu hortlatmışsınız. Geçen sene sorulmuş soru bende bakmadan yorum yazdım

Ygmrgzpk

Çok üzülüyorlar mı gerçekten 6 ayı yeni bitmek üzere çok üzülür mü

Ygmrgzpk

İlan verdim ama henüz yayınlanmadı bekliyorum işte gözüm dolu dolu insanın vicdani sızlıyor gerçekten çok zormuş ya

KedimVar

Evet olabilir tıraş olmadığından.

dollfacepersian

KedimVar ve Luckysss
Dikkatli bakınca fark ettim ki kafası vücuduna orantısız şekilde küçük görüyor. Büyük ihtimalle dediğiniz gibi tıraş olmadığından dolayı. Umarım güzel ve ömürlük bir yuvası olur

dollfacepersian

Şunu izleyin lütfen. Barınağa bırakırsanız köpeğinizin gülen yüzü bu kopekten farksız olacak http://instagram.com/p/BWne1y2hpgz/

mozuzcan

İlan verin bu muhtesem cocugu kimsesiz bırakmayın. 6 aylık henüz cok kücük :( 5 ay öncesi hiç mi düsünmediniz bu cocugun geleceğini.yazık

Ygmrgzpk

Arkadaşlar ınstagram hesabım yok yapamıyorum . Ama onun dışında gerekli her yerden ilanını veriyorum sahiplendirmek için ben de mayayı barınağa vericem demiyorum sadece nasıl olduğunu merak ettiğim için bilgisi olan insanlardan cevap almak istedim . Maya bana erkek arkadaşımın hediyesiydi bakıp bakamayacağımı bilmiyordum onu oyuncak etmek için almadım şimdi de oyuncak olsun diye vermiyorum yargısız infaz yapmayın nolur içim gidiyo o kadar güzel o kadar muhtaç ki insanları böyle yargılamayın . Annem bel fıtığı ameliyatı geçirdiği ve bende çalıştığım için tuvalet eğitimini veremedim her yere çişini kakasını yapıyor annem eğilip kalkıp sürekli temizleyemiyor . Bu yüzden sahiplendirmek ona daha iyi bakan birini bulmak istiyorum .

Ygmrgzpk

Benim yerime de ilan vermek isteyen bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa lütfen bana yardımcı olsun . Ankara'da yaşıyorum ismim yağmur . Bende üzülmek istemiyorum o iyi olsun istiyorum .. nolur yargısız infaz yapmayın . Telefon numaramı da verebilirim iyi bakacak bir aileye sahiplendirmek istiyorum daha fazla insana ulaşma imkanı olan arkadaşlarım bana yardımcı olursa çok sevinirim

yasement

Ben instagramda paylasan sayfalara mesaj atabilirim. Ozelden yazin isterseniz iletisim bilgilerinizi.

KenanKral

doğru değil ama sizin kararınız :/

Lunasibirya

Yaaa kim sahiplendi

Lunasibirya

Çok sevindim inşallah iyi bir aile almıştır

Edataskin

Sakin ola barinağa birakma o hatayi yaptim bir hafta sonra aldim geri ve kopegim zayiflamis istahsiz isal ve kusuyor ve ayrica kucucuk bir kafes afedersiniz kendi boklarinin icinde 5 -6 kopek birlikte can cekisiyorlar sikayet edeceğim aptallik ettim mecburiyetten bir haftaliğina biraktim keske yapmasaydim..