Acaba İshal Mı Yoksa Başka Bişeyi Mi Var?

Kaya007

Merhabalar iyi günler yaklasık olarak 38 günlük yavru kedimin anüs kısmında bir sorun var gibi ama tam olarak anlayamadım yürürken zorluk çekiyor nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz rica etsem, şimdiden cok tesekkür ederim..

4 CEVAP

HaleSebnem

Kediniz çok küçük ve yavru kedilerde ishal en korktuğumuz durumdur. Eğer böyle bir durum varsa hemen müdahale edilmesi gerekir. O yüzden burada zaman kaybetmeyip bir veteriner hekime kontrol ettirmeniz her açıdan daha sağlıklı olacaktır.

Palyaco

Kullandınız mama nedir

Kaya007

Teşekkür ederim en kısa sürede gitmeyi düşüyorum umarım sağlıgına kavusur 🙏

Kaya007

Mamada olacağını sanmıyorum 4kardesi sağlıklı suan 🙏