Kedim Kanlı İshal

merhaba, kedim 3 gün önce kanlı ishal oldu. daha sonrasında ilaç içiyordu kestik. kestikten sonra da kanlı ishaldi ve kakasını yaparken zorlanıyordu. dün veterinere götürdüm, kakasını ve kanı gösterdim mideden değil bağırsaklardan sorun olduğunu söyledi. zaten yeni kan testi yapılmıştı ve kan testi normaldi, bi de röntgeni çekti. sadece gazı olduğunu başka sorun olmadığını söyledi. acaba neden ishal olmuştur ve ne yapmam lazım?

1 CEVAP

Duygukckk

bağırsaklarında hekimin bulamadığı bi durum olabilir benimde kedimden birisi labne tarzı peynir yediğinde ishal oluyor ve kakasında kan olabiliyor bu tarz bi durum da olabilir başka bi hekime danışmanızı öneririm hastalık çeşidi olan kanlı ishale yakalansa durumu sizin evde halledebileceginiz bi durum olmazdı klinikte bakılması gereken bi hastalık çünkü o yüzden başka geçmişi olan bi kliniğe götürmenizi tavsiye ederim