Kedisinden Ayrı Kalanlar Lütfen Yardım

sahslatte

merhaba. kedim bir yaşında ve 10 aydır bizimle. ben 40 günlük staj için evden ayrılacağım. kedim kucağa gelen kendini sevdiren bi kedi değil ama ailemizin için en çok bana düşkün diyebilirim. sizce çok zorlanır mı, strese girer mi, kedisinden ayrı kalan varsa yardımcı olabilir mi? sizce kaç günde alışır beni görmemeye? stresten kaynaklı hasta olmasından vs çok korkuyorum sizin kediniz nasıl davrandı yokluğunuzda

5 CEVAP

Merhaba ben ucretli kedi bakiyorum en fazla 1 hafta zorlanıyorlar sonra alisiyorlar. Sizde birde ev değişikliği de olmayacak yani çok sorun olmaz

tyguler

ben de pazartesinden itibaren 1 ay kedimle ayri kalacağim. ben de buna benzer bir soru acmayi dusünüyordum. biz 1 hafta ayrilsak yemeden icmeden kesiliyordu şimdi cok uzun sure nolucak bilmiyorum. su icmezse hasta olur falan diye de korkuyorum. bi de babamla kalacak evde en sevmediği kişi. ikisi de birbirinden pek hoslanmıyor. evde ben yokken kusarsa dısarı tuvaletini yaparsa falan nolucak. çok sıkintıli bir süreç umarim siz de ben de sağliklıca kavuşuruz kediciklerimize.

Hzlcelebi

Valla bende ailemle yaşıyorum kedim 5 yaşında sadece benden komut alır hep benim peşimdedir ama kediler sahibine değil evine bağlıdır korkmayın hiçbir şey olmaz o evinde huzurlu ve diğer aile bireyleri var hiçbir sorun olmaz

simbakedi

siz yokken birkac gun evde sizi arayabilir ama sonrasinda alisacaktir. benim kedim de sizinki gibi cok benzer ama evde olmadigim surece ortama ayak uyduruyor. geldiginde de sevgi gosterisi bitmiyor o sevdirmeyen kucaga gelmeyen kedi ask dolu oluyor :) ozler mi ozler tabiki ama sorun yasayacagini sanmiyorum evdekiler surekli ilgilenip oyun oynatirsa. yine face time vs yapip sesinizi duysun iyi olur

sahslatte

hepinize çok teşekkür ederim içim rahatladı umarım dediğiniz gibi olur bensiz de mutlu olsun :) peki bir de eylül ayında üniye kalıcı olarak gidecek olursam da mı aynı olur o zaman da alışabilir mi? ünim yaşadığımı yere 12 saat onu sürüklemek istemiyorum öğrenci evine. 1 ay için mi geçerli bunlar yoksa temelli de benden ayrı yapabilir mi? ya da götürmeli miyim üniye?