Yavru Kedim Başını Taşıyamıyor

merve00p

Merhabalar, yeni doğan yavru kedilerimden bir tanesi başını taşıyamıyor kafası sürekli arkaya düşüyor. Başta yeni doğduğu için zamanla başını tutmayı öğrenir diye düşündüm fakat diğer üçünde bir problem yokken bir tanesi başını tutamıyor. Veterinere götüreceğim ama henüz çok küçükler biraz toparlamalarını istiyorum, bugün 3. günleri. İnternetten araştırdığımda bilgi edinemedim, aranızda fikri olan varsa ve paylaşırsa çok memnun olurum.

3 CEVAP

Ahmetemind

Veterinere götürebilirsiniz. Anneleri görmeden alıp geri getirin yeter. Anne kedi hemen kabulleniyor tekrardan

Tedavi ile düzeliyor doğumda beynine oksijen gitmediği için miydi tam hatırlayamadım doğumda olan bir sorun yüzünden oyle oluyor

Anonymus985465

Merhaba
Çok geçmiş olsun. Kedinizin zaman içinde iyi bir tedaviyle iyileştiğini umuyorum.
Kedinize veteriner hangi teşhisi koydu ve nasıl bir tedavi uyguladı.
İyi haberlerinizi bekliyorum.