Kedim Aşıdan Sonra İshal Oldu?

senatkgz

merhaba 8 aylık erkek kedim var çok keyifli sağlıklı bir sıkıntımız yoktu pzartesi iç dış aşısına gittik ama bizim çocuk biraz haylaz olduğundan iğne yapamadı veteriner o yüzden BROODLİNE adında iç dış beraber olan bir damla yaptı ertesi gün her hafta verdiğim yaş mamasını verdim ondan sonraki gün de ishali başladı rengi açık ve sıvı.hatta bugün 4 kez girdi ve hepsinde azar azar yaptı çıktı.hills balıklı mama kullanıyorum.bir değişiklik yapmadım mamasında.her girdiğinde temizliyorum dışkısını ve bildiğiniz inanılmaz cıvık ve açık renkte bir dışkı.dün düzelir gibi oldu ama yine bugün nüksetti.keyfinde bir sıkıntı yok.ne yapmalıyım?aşı ağır gelmiş olabilir mi?

5 CEVAP

senatkgz

Teşekkür ederim aşının ağır geldiğini düşünüyorum umarım geçer kısa zamanda

Aşıdan sonra normal

senatkgz

Normalde kakası katı ve koyudur öyle alışkınız sabah bir akşam bir yapar ilk kez böyle oldu ve karnıda gurulduyor sürekli

Korkmayın. Benimde ilk defa iki hafta önce geldi hatta sormuştım da burada iki güne düzeldi. Umarım sizinde bundan dolayıdır. Yaş mama vermeyin bu arada. Geçmiş olsun

Duygukckk

iç paraziti fazlaysa eğer ishalinin uzun sürmesi ve karın gurultuları normaldir bol bol su tüketmesini sağlayın vücudu ishali uzun sürdükçe çok su kaybeder