Kedimden Birkaç Hafta Ayrı Kalacağım

cibvesushi

Mehabalar,
Karantinada ailemize katılan kediciğimle bir buçuk yıl boyunca hiç ayrı kalmadık. Ama ablamın doğumu sebebiyle birkaç hafta babamla kalacaklar. Alıştığı evde olacağı için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama beni unutmaz değil mi? 😅 Ya da trip atar mı geldiğimde, üzülür mü, hiç yaşadınız mı böyle şeyler merak ediyorum. Görüntülü de aramayı vs. düşünüyorum ama pek umursamıyor böyle şeyleri arkadaşımla denediğimizde. Şimdiden teşekkürler..😊

5 CEVAP

Kokunuzdan tanır sizi asla unutmaz ama biraz küsebilir.

3 ay gormemisligim var. emin olun takmiyorlar hatta "yine geldi anasini satayim" tavrina giriyorlar gordukten sonra :D

aysekara1

Ben 3 ay ayrı kaldım döndüğümde çok güzel karşılandım:) Kediden kediye değişir trip atabilir ama unutmaz asla.

CalicoMinos

Kusebilir belki ama kediler sahibini unutmamış

LUSY.KİTT

3/5 hafta ayrı kalmıştım kedimle babam bakıyodu şunu dedi kedi sizi evin içinde arıyo dolaşıp dolaşıp dedi,bence böyle yapmak doğru deil ama eğer baban işe felan gitmiyosa kalacaksa sıkıntı yok kısacası evden uzun vaideyle ayrılmazsa fln diyom