Kedinizin Tuvaletini Evin Neresinde Koyuyorsunuz?

dilanuzun78

Bizim çok küçük bir evimiz var. Kedimiz çok iri bir kedi olduğu için bulabildiğimiz en büyük tuvaleti almak zorunda kaldık. Tuvaleti banyoya koyduk ama ev küçük olduğu için banyonun önemli bir kısmını kaplıyor. Odaya veya salona koysak bu sefer de koku yapmasından çekiniyoruz. Kapalı tuvalet ama yine de koku yapar diyor bizimkiler. Siz evin neresine koyuyorsunuz tuvaleti? Merak ettim açıkçası :)

Ayrıca bazıları kedi tuvaletini bizim kullandığımız normal tuvalete koyuyorlar. Biz onu denedik ama kedimiz gitti tuvaletin taşını koklamaya çalıştı. Yani ayıptır söylemesi tuvalet yapılan yere gitti yattı mecbur yıkamak zorunda kaldık kediyi. Siz nereye koyuyorsunuz tuvaleti çok merak ettim

22 CEVAP

Pufininelifi

Bizim evin iki tane dış kapısı var. Bir dış kapıyı kullanmadığımız için tuvaletini vestiyere koydum. Orada fileli camda olunca havalandırması hiç sıkıntı olmuyor.

Arzuarslan

Benimki banyoda duruyor, kullandığınız odalara koymanızı tavsiye etmem ne kadar kapalı tuvalet olsa da kokuyor. Kumu her yenilediğinizde biraz karbonat dökerek kokuyu azaltabilirsiniz ancak yine de banyodan başka yer mantıklı değil sizin durumunuzda. Balkonunuz eğer kapalı balkonsa orayı önerebilirim. 👍🏻

vodootrela

alaturka tuvaleti kapatıp orayı kiler yaptım oraya kedimin tuvaletini koydum

ElifChes

bizim banyomuz da müsait olmadığı için odamın balkonunda duruyor.. geceleri çişi geldiğinde miyavlayıp uyandırabiliyor ama ev içinde koku yapmasından iyidir diye düşünüyorum

gulsundusmez

duşakabinde ve 3 tane evim ufacık ama tek iyi yer orası duş fln alacakken çıkar tekar koy çok zahmetli ama kedilerim benim canım

Elaaaa345

Ben salona koydum koku problemi de olmadı

alabalik32

Benim oğlumun kendi odası var. Tuvaleti maması suyu herşeyi odasındadır. Hergün tuvaletini temizlerim odasına süpürge tutarım. Odayı havalandırırım.