Yavru Kedimin Dişlerinde Bir Sıkıntı Mı Var?

jelyster

5 aylık kedim var dişleri bu şekilde, aynı dişler biri dökülmeden biri çıkmış bir sıkıntı olur mu? ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Benim kedim de öyle oldu diğeri düşcek yakında merak etmeyin

CalicoMinos

Hayır yok gayet normal çünkü yavru Yeni çıkıyor dişleri zaten kedilerin dişleri böyle olur yarısı yok zaten

simbakedi

bence veterinere sorun garip geldi bana. iki dis ust uste cikmasi

CalicoMinos

Kedin kaç aylık 5-6 aylık iken eski dökülüp yenisi çıkıyormuş

Dişlerin çıkıp yerine gelmesi nasıl bir şekilde işliyor bilmiyorum ama bana da garip geldi. Gösterin isterseniz