Sokak Kedilerine Hangi Marka Büyük Boy Mama?

Kdelendelen

Merhaba. Ben sokak kedilerine veterinerden numune gelen unique, kendi kedimin mamasından filan veriyordum, sonra bir dernek bana goldi marka mama verdi ama kediler mamayı hiç yemedi mama elimde kaldı. Şimdi büyük boy başka bi mama almam gerekiyor. Hangi marka alabilirim 15 kg civarı? Trendline duydum iyi midir?

13 CEVAP

Jean

Sokak kedileri icin alinan bazi ucuz marka mamalarin tadi zehir gibi, nereden biliyorsunuz derseniz cogu kuru mamanin tadina bakmisligim var, yavrular ne yiyor merakindan. Felicia mamanin tadi gayet guzel, icerigi de iyi, tadi da proplana benziyor hicbir fark goremedim arasinda ama icindekiler ve oranlari tabii degisiyor. O yuzden fiyati da uygun olan feliciayi oneririm. Yavrular mecburiyetten yiyor diger mamalari, ayni zamanda o mecburiyetleri bir sure sonra aliskanliklari da oluyor evet ama en iyisi su an felicia

Kdelendelen

Teşekkür ederimm herkese 🙏🙏

Renklipati

Valla ben felicia denedim burun kıvırarak yediler enjoy aldım onu hepsi koşarak yediler alışkanlık sanırım o mamaya çoğu alıştırılmış bizim mahalle de

cibvesushi

Merhaba. Ben de sokaktaki kediciklere uzun süredir 15 kg mama alıyorum. Birçok mama deneme şansım oldu bazılarını hiç yemediler ama en çok Econature diye bir markanın tavuklu mamasını sevdiler düzenli olarak onu alıyorum. Liva markasının tavuklusunu da ikinci sıraya koyabilirim. Çok sevmeleri zararlı oldukları anlamına da geliyor mu emin değilim ama diğer türlü de hiç yemiyorlar. Ayrıca fiyat performans açısından bakmak zorunda olduğum için içeriği ne derece iyi bilemiyorum ama sokaktaki canlar en azından aç kalmıyorlar. :)

BerenZ

Reflex ve proline yiyorlar çoğunlukla. En son livanın somonlu ve kuzu etlisini aldım sevdiler. Econature, mito ve enjoyu da severek yiyorlar.

Snzlc

Bestpet ve jungle seviyorlar genelde. Îçerik olarak biraz daha iyi olsun isterseniz vancat düşünebilirsiniz.

CalicoMinos

Enjoy

fadimesener

Biz petquitte somonlu mama kullanıyoruz, birçok marka kullandık ama en severek yedikleri mama bu oldu diyebilirim.

mrcasper

Eğer bütçeniz yeter ise Mystic öneririm sokaktaki canlara iyi içerikli bir mama vermiş olursunuz

Biz ********dan New cat markasının tavuklu olanını alıyoruz ve hepsi bayılıyor. Bundan önce Pet shoptan enjoyun 1 kg lik olanını alıyorduk onu da severek yiyorlardı.Bonnie markasını da bazen veriyoruz ve onu da seviyorlar bu üç markayı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ama büyük 15 kglik alacaksanız New cat alın derim.

Bobur

vancat

Duygukckk

önerilenler listesinde enjoyu okudum enjoy fazla tuzlu ve yağlı bi mama olduğu için her kedi yemiyor ve kediler açısından zararlı tuz oranı çok fazla diye biliyorum ben sokaktaki kedilere trendline kuzulu veya tavuklu alıyorum 15kg ve yemeyen kedim olmadı hiç çok seçici kedilerim dahi yiyor onu öneririm

theyusra

besleme yapan dernekler en çok trendline ve enjoy kullanıyor, econature da güzelmiş diye duydum.