Yavru Kedimin Sol Boynunda Şişlik Var

kurkutum

Kedim 2,5 aylık ve boynunun kenarında bir şişlik var. Kendisi bahçede kardeşleri ve annesi ile dışarıda yaşıyor. Bizim yetişkin kedilerden aldığı darbe yüzünden de kafası şişmiş olabilir bunun dışında halsizlik ve yorgunluk göremiyorum sadece biraz daha ürkekleşmiş birde yemek yiyor fakat kardeşlerine göre biraz daha erken bırakıyor. Veterinere de en erken yarın götürebilirim o zamana kadar buz gibi anlık önlemler almam faydalı olabilir mi?

1 CEVAP

kurkutum

Veterinere gittik ve iltihap kaptığını öğrendik. Antibiyotik tedavisi alıyor