Kedim Bağırsak Spazmı Geçiriyor

nisacar

Merhaba, Pakize 3 gündür tuvaletini yapmakta zorlanıyor. 2 gün azar azar yaptı ama bugün hiç yapmadı. Zeytinyağı içirip karnını ovduk işe yaramadı. Bugün de veterinere gittik, osmolak ve 3 tane probiyotik verdi. Osmolak’ı 2 ml verdik üstüne yemek yedi (lifli ve proteinli özel yemek pişirdik) ancak az evvel 2 kez tuvaletini yapmayı denedi yapamadı. Hekimimiz yarın kakasının durumuna göre beni arayın ilaç kullanımını ona göre belirleyelim dedi. Çok evhamlıyım bu konuda. Daha önce aynı sorunu yaşamış ve doğal çözüm önerileri olan var mı? Sıcak su torbası denemedik mesela. İyi gelir mi?

2 CEVAP

Benim yengemin kedisi de kabız olmuştu veteriner küçük parçalarda katı sabun kesin o kısmına sokun dedi ve öylelikle iyileşti ama sizin kediniz nasıl bir durumda bilmediğim için kesin bir cevap veremem

Burda biri kabızlık için duphalac şurup verdin düzeldi demişti benim kedim de o dönem kabızlık yaşıyordu veterinere danıştım verebileceğimi söyledi. Sabah akşam verdim yaptı kakasını sonra yapınca da vermedim bir daha. Bir sorun vet e isterseniz verip veremeyeceğinizi