Petlebi Güvenilirmi?

kuruvasan

Merhabalar petlebiden 3kg luk proplan kısır kedi maması almıştım bunu yedikten sonra tüyleri dökülmeye başladı veterinere götürdük işte mamayi sordu fln ne kadar güvenilir fln dedi aldığınız yer 10kg lık paketten 1kg verdi eve geldiğimde petlebiden aldığım mama ile karşılaştırsın burdan aldığım mama daha iri ve baharatlı gibi duruyordu rengide 1 tık farklıydı veterinerin verdiğinden acaba neden böyle olmuş olabilir ?

15 CEVAP

Renklipati

Aslında çok güvenilir site orijinal konusunda hatta acana kullanıyorum resmi sitesine sordum nerden orijinal ürünü alabilirim petlebi dediler,hatta veteriner im sormuş tu nerden alıyorsun petlebi dedim tamam dedi güzel güvenli dedi

gozdeyilmaz

Çok uzun süredir buradan alışveriş yapıyorum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Hekiminizin verdiği mama ile aldınız mama birebir aynı mı hani pro plan tavuklu kısır kedi maması gibi mesela?

kuruvasan

Daha öncede alışveriş yapmıştım 4 defa hiç böyle biseyle karşılaşmadım Bende ilk defa oluyor

İkisinin resmini görsem anlayabilirim hangisinin orijinal oldugunu cok gördüm proplan somonlu kısır kedi maması :D Artık tanesini ezbere biliyorum.

Bazen içerik değişiyor farklı fabrika üretimine denk geliyorsunuz vesaire petlebi güvenilirdir. Endişe etmeyin.

kuruvasan

Evet 2 side somonlu mama mamaları bire bir aynı ama burfan aldığım biraz daha iri ve baharatlı gibidir duruyor bide rengide 1 tık farkli

kuruvasan

Renkleri bile aynı karıştırıp koysanız belli olmaz ama alıp bakınca farkedeiliyor

kuruvasan

resim nasi paylaşabilirimki

Ali1994

Yıllardır Petlebi'den alışveriş yapıyorum en ufak bir problem yaşamadım ürünler ve hizmet konusunda. Yaşadığınız problemi müşteri hizmetleri ile paylaşırsanız mutlaka destek sağlarlar

Eylulleydi

elbette ki Petlebi güvenilir. müşteri temsilcisi arkadaşlar çok ilgili, verdikleri hizmet başka yerde yok. ulaşın kendilerine bildirin probleminizi size yardımcı olurlar

Seloyo

Yaşadığınız problem ne olursa olsun Petlebi'yi arayarak belirtn çözüm bulacaklardır. Mamayı tedarik ettikleri firmayla iletişime geçrler en azından. Petlebi candır

Phoenix3

Kedimi sahiplendiğimizden beri bu siteden alıyoruz. Hem düzgün hem de hızlı teslimat yapıyorlar. Mamaların da orijinal olduğunu düşünüyorum çünkü biz hiçbir sorun yaşamadık. Veterinerimize petlebiden aldığımızı söylediğimizde güvenilir bir site olduğunu söyledi.

kuruvasan

Kesinlikle amacım petlebiyi kötülemek deil daha öncesinde Bende alışveriş yapmıştım gayet güvenilir di ama böyle olunca sorayım dedim

Merto18

evimin içindeki ve bahçemdeki canlarım için tercih ettiğim tek site. çevremde birçok petshop var ama ben Petlebi'den kargo beklemeyi tercih ediyorumm.

selinkog

Kendileri en güvendiğim evcil hayvan ürünleri satışı yapan sitedir. : ) Paketleme, ürün-hediye gönderimi, müşteri temsilcileri her şeyiyle çok özenli...

Esims

Herşeyi ile Petlebi’ye güvenebilirsiniz. Ben çok memnunum. Bir sıkıntınız varsa Petlebi müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.