Kan Testi

Benim1kedimvar

Kedimi kısırlaştırmak istediğimi ve öncesinde test yaptirmak istedigimi söyledim ve bana 400 tl dedi . kisirlastirmak haric sadece test 400 tlymis ve yaptiklari test sadece kan testiymis. Fiyatlar gerçekten böyle mi ?

Notcuk; şehirden şehire odalardan fiyatlarin degiskenlik gösterdiğini biliyorum . ortalama bir fiyat olarak soruyorum .

3 CEVAP

dollfacepersian

Benim erkek kedimde kan testi ve kısırlaştırma toplamı 400tl den azdı. Bence bu kadar fazla olması normal değil

Benim1kedimvar

Bende çok şaşırdım. Ve ben sadece kan testi mi yapılıyor dediğimde beni azarlayarak zaten başka testi yapılmaz hanımefendi dedi.

Benim1kedimvar

Benim kedim de erkek ve erkeğe göre 400 TL kan testi artı 225 TL kısırlaştırma ile birlikte 625 TL Fiyat listesi ben çok şaşırdım Çünkü güvendiğim de veteriner 100-150 TL arası kısırlaştırma yaptığını söylemişti talep arttıkça fiyatları da arttırıyorlar sanırım.