Kedi Dışkısının Sonunda Kan Makatta

Arkadaşlar merhaba günler önce yazmıştım kedim 2 aylık ve çok ağır bir 6 gün geçirdi gençlik hastalığı kusma yeşil ishal nefes alamama serumlara iğnelerle çok şükür bugün mama yemeye ve su içmeye başladı hareketlendi koşuyor oynuyor ama şöyle bir sorun var kaka yaptıktan sonra bir damla kan geliyor ve poposu çok yanıyor yerlere sürüyor popısunu hatta ishal bitti kıvamlı kaka yapıyor ve sonunda bir damla geliyor. Hastalığı atlatamadı mı acaba gecemiz gündüzümüz kalmadı ağlaya ağlaya nöbetleşe uyuyoruz başında bugün tam oh iyi dedik şimdi de bunu fark ettik tekrar gidicez doktora ama başına gelen varsa yardım edebilir mi ?

7 CEVAP

Seymaoz5

Dudağının kenarına falan zeytinyağı sürseniz hafif onu yalasa iyi gelir diye duymuştum bir yerde

Ben de makatına sürsem mi diye düşündüm kabarmış kızarmış

Nisanyldzz

Tahriş olmuş olabilir aslında

Anal kese problemi olabilir. Veteriner hekim başvursanız daha iyi olabilir. Zor bir süreç atlatmış geçmiş olsun.

simsim1713

Bizde de ishal sonrası olmuştu veteriner teramycin sürmemizi önerdi birkaç kullanımdan sonra durum tekrar etmedi

Zeytinyağı sürdüm kaka yaptıktan sonra popusunu soğuk fayansa sürüyor bir kaç kere öyle rahatlıyor yarın da tekrar doktor fobimiz oldu veteriner artık

Çok teşekkür ederim sabah tekrar gidicez ishal sonrası oldu yavrum çok zorlandı