Yavru Kedi Mama Önerisi

AliTalha71

Merhabalar yaklasık 70 günlük yavru bi kedim var. Proplan yavru kedi mamasıyla besliyordum. Ama fiyatlar malum çok pahalı. Acaba onun yerine daha ucuz kaliteli bi mama önerisinde bulunabilir misiniz?

3 CEVAP

CalicoMinos

Mysitic al 1,5 kg 50₺

simbakedi

bozita öneririm içeriği proplandan daha iyi ve daha ucuz. 10 kg alırsanız kilosu 40tlye geliyor. başta bu zorlayabilir ama en az 4-5 ay mama almazsınız. mamayı koyarken de başka küçük kaba koyup pakette kalanın ağzını sıkıca kaparsanız (zaten mekaniği var) bayatlama sorunu yaşamazsınız.

Lils

Bozita, golosi