Kedim Masaj Yapıp Bağırıyor

Seymaoz5

Kedim durmadan bana masaj yapıyor en ufak çekilmemde bağırıyor canımı acıtıyor 1 yaşında erkek sizce kızgınlığa girdiği için midir

7 CEVAP

simbakedi

bir fikrim yok ama 1 yaşındaysa zaten kısırlaştırmanız lazım imkanınız varsa. çoğu sorunun önüne geçecektir. bu agresif tavırları ondan oluyor zaten

Seymaoz5

Kedim aslında agresif değil sakin bir kedi ama ameliyat olmasını istemiyorum bilmiyorum

Sorunun cevabını net bilmiyorum ama kısırlaştırmazsan evden kaçabilir 🥺

simbakedi

erkekmis zaten eger uygun yeri bulursan 20 dkkada bile kisirlastirmalar yapiliyor ve erkeklerin kisirlastirmalari cok daha kolay oluyor. ameliyat gibi degil yani. kedinin sagligi icin yapmalisin. bir cok sorunun onune geciyorsun. ayrica eve koku birakmaya basladiginda kisirlastirirsan aliskanlik hline getirecek ve her zaman yapmaya devam edecek. her kizginlikta strese girecek. zorunluluk gibi bir sey yani kedin icin

Evet bizimki de aynı şeyi yapıyordu. Kolumu ısırıp geri gitmeye ya da çekmeye çalışırsam miyavlıyordu. Bugün kısırlaştırma için bıraktım vete. Ben de hiç istemiyordum ama her gün eziyet çekiyordu en azından şimdi rahatlayacak bebeğim.

gulsundusmez

ahahah kediniz kudurmuş :) kısırlaştırma dönemi gelmiş dikkat etmezseniz evden bile kaçar. Kızgınlığı geçer geçmez ki bu 5-6 gün sürer götürün ameliyata

gulsundusmez

Kedilerinizi asla kızgınlık dönemi kısırlaştırmayın bekleyin 5-6 gün sabredin