8 Aylık Kedi Aşısı Hakkında?

CalicoMinos

Merhaba Soruma Hoş Geldiniz 😻

Benim kedim 8 aylık yavrularını emziriyor emzirme döneminde aşı yapılır mı, zamanı geldi çünkü biz yaptırıyorduk aşı veteriner hap vermiş onu içirin demiş markası ne bilmiyorum kedime birşey olmaz dimi yanlış bir şey yapmak istemiyorum babam başka veterinere sormuş verebilirsiniz diye tavsiye etmiş sadece hap olur mu; iç-dış parazit için anlamadığım için size sormak istedim. Normal de iç - dış parazit iğne yapılıyordu vücuduna.

4 CEVAP

Renklipati

Olur tabiki çoğu veteriner iç parazit için hap kullanıyor aşıdan daha iyi en azından sürekli iğne girmiyor derisine

CalicoMinos

İçim rahatladı çok teşekkür ederim babam unutmuş hapı yarın getirirse markasını yazarım eğer varsa bide veterinere gitmeden 3 ayda 1 hapını icirebilir miyim hep . Sadece onu kullansak...

Renklipati

Evet üç ayda bir iyidir iç parazit, fakat kilosunu ayını onu diyin veterinere öyle alın çünkü dozu önemli o bilgi verir sizde evde içirisiniz

Emziyorsa sütüne geçebilir bunu da veterinere danışın