İki Tane Scottish Kedim Var İkisi De 2 Aylık Tatile Çıkıcaz Onları Da Götürmeli Miyim ?

Kedilerim iki aylık ve tatile çıkıcaz onları da götürmeli miyim nasıl götürebilirim araba da tuvalet sorunu gibi seyler yaşar mıyım?

6 CEVAP

Rgms

@Scottishkardesler Tatile götürülüp kolay adapte olabilecekleri en iyi yaşlarındalar bence. Büyüyünce her şey daha çok zorlaşıyor. Kafese koyarken veterinere giderken zorlanmalar, arabaya binince trip atmalar😂 Küçükken farkındalıkları düşük oluyor.

simbakedi

ne kadar süre gideceksiniz tatile

Findikthecat

Bence goturmelisiniz. Eger 1-2 gun ise ve hergun bakimini yapabilecek var ise kisa sureli oldugundan dolayi goturmeye gerek olmaz ama 1-2 hafta gidicekseniz mutlaka goturun.Birde profilinize baktim. Kedileriniz scottish fold degil. British shorthair. :)

gulsundusmez

ay en minnoş en kolay seyahat zamanları çok minkler evde asla yalnız bırakmayın. Çiş Pedi var alın kutusuna serin işerler kaka yaparlar petshoplarda satılıyor

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim 1 2 hafta gibi bi süre gittik evde bile sıcaktan bunaldıarı içn pet otele bıraktık beni unuttular sandım ama gelince bana sarılıp uyudular 🥺❤ bi ay önce aslında british olduklarını öğrendik 😂 yanii fiyat biraz tuzlu oldu ama rahat bi sekilde geçirdiler 😅😅

@findikthecat biz scottish straight diye biliyoduk ve british çıktılar 😅