Acaba Bir Sıkıntısı Mi Var

buduu

Diğer sorularimda da sorduğum gibi kedim hem çok yemeye başladı hem de çişi çok kokmaya başladı ve çişini de büyük bir top seklinde temizliyorum yani çişini de bir tık fazla yapıyor , suyu da lık lık lık içiyor.Acaba şeker hastalığı falan olabilir mi yoksa ben mi çok endişeleniyorum

3 CEVAP

Phoenix3

Kedinizin iştahı açılmış olabilir benimkinin de bi ara aniden açılmıştı. Suyu da havalar çok ısındığı için çok içmeye başlamıştır normal. Hatta ben 2 odaya koydum temiz su bol bol içsin diye. Çok su içince çok da çiş yapıyorlar doğal olarak. Bir sorun olduğunu sanmıyorum ama endişeliyseniz veterinerinize danışabilirsiniz.

CalicoMinos

Benim kedimde şu çok içiyor tuvalete çok gidiyor kum cişi büyük büyük

buduu

Hmm anladım teşekkür ederim yorumlarınız için ama gerçekten çok yemeye başladı