Proplan Delicate Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması.

aysekara1

Merhaba herkese. Kedilerim için hassas mideli oldukları için proplan kuzu etli mamaya geçmek istiyorum ama kedilerim kısır ve kısır kedi için kuzu etli mama maalesef bulunamıyor. Kısır kediye bu mama uygun mudur? Biliyorum içeriği iyi deği belki ama başka markalara güvenemiyorum. Şu anda nd tavuklu kullanıyorlar öncesinde proplan somonlu kullandılar uzun bir süre ve çok memnundum.

10 CEVAP

aysekara1

Teşekkür ederim hepinize. Keşke kısır için kuzu etli iyi bir mama olsa çok saçma gerçekten.

Nd nin var kısırlaştırılmış kuzu etlisi

ND deki şikayetlere şöyle yaklasın ND ACANA ORİJEN çok iyi markalar özünde fakat her kedi tolere edemiyor. Eger sizin kediniz yiyor ve saglıklıysa devam edin. Çünkü alternatif olarak tercih edeceğiniz mamalar sayıca çok değil ve daha kötü. İlla da alternatif mama istiyorum derseniz Bozita önerebilirim. Sırf burda kötü şeyler okudunuz diye ND den vazgeçmeyin kaç kişi bu mamayı satın alıyor kaçı bu forumu açıyor birşeyler yazıyor. O nedenle yani çok kaptırmayın kendinizi. Misal prolan somonlu kısır 1 tane şikayet yok hakkında burda. Ama iyi mama mı kötü mama mı tartışılır. Siz genellemeye değil kedinize iyi gelene bakınız. ♥

theyusra

kedisi kısır olduğu halde çok hareketli olduğu için yetişkin maması kullanan insanlar var, zaten kısır mama kilo almasınlar diye üretiliyor çok da bir numarası yok bence

simbakedi

bence kisir mama degilse kullanmayin ya ben kisir kedilere kisir mama kullanilmasi taraftariyim. kisirlastirmak dogal bir durum degil bu nedenle o duruma uygun mama almamiz gerektigini dusunuyorum. tahilli oldugu icin dr kedinize fazlaca kilo aldirir bence

Rgms

@aysekara1 Veteriner bize de kısırlaştırılmış kullanın, diğer türlü içerik fazla gelir diğerlerinde dedi.

Tahılsız kuzu etli varsa ben de geçerim alerjisi düzelince ama gördüğüm kadarıyla pek yok.

aysekara1

Evet ama ben nd yi değiştirmek istiyorum son zamanlarda artan şikayetlerden dolayı.

Happy Cat 'in var kuzulusu ama içerik olarak tavuk da içeriyor. Kısır olarak var. Öneremem çünkü kullanmadım. Görmüştümsadece

aysekara1

Mamayı yazmamışım sdfhdf Proplan Delicate Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması. Zaten bir tane kuzulu maması var sanırsam.

aysekara1

Teşekkür ederim hem tavuklu diye hem de kötü gelirse değiştireceğim ama fikir edinmek istedim şimdiden.