Erkek Kedi Sahipleri

Benim1kedimvar

Kedimi kısırlaştırıcı aktım Ama bu olay biraz aksayacak geç olmasında ( Aslında belirlediğim tarih geç bir tarih değil veteriner hekimin önerdiği bir tarih kedim için , ama ondan biraz daha geç yaptırabilirim) veya hiç olmamasında ne gibi sakıncalar var.
İdrar püskürtmeleri her zaman olacak mı yoksa sadece erkek kedi kızgınlık döneminde girdiği zaman mı idrar püskürtür ?

Kediler sadece yaz aylarında mı kızgınlığa girerler?

2 CEVAP

Benim1kedimvar

Günceeeeel

kedicigim1054

ev kedileri sadece yaz aylarında kızgınlığa girmez çünkü kızgınlığa girmeleri sıcağa bağlıdır o yüzden kışında kızgınlığa girebilirler...