İstanbul Kediyi Evden Göndermeyecek Alerji Doktoru

elaakrks

Kedi sahiplenen bir ailenin çocuğunda alerji var, çocuğun gözü şişiyor. Kediyi asla evden göndermek istemiyorlar, bu zamana kadar gittikleri bütün doktorlar kediyi gönderme taraftarıymış. İstanbul’da kedi dostu doktor arıyoruz (alerji sebebiyle kediyi evden göndermeyip alternatif çözüm sunacak). Alternatif çözüm sunabilecek bir doktor bilen var mıdır?

2 CEVAP

gulsundusmez

kedi yerine kendi aşı olan bir komşum var o da vazgeçmiyor kedisinden ağır alerjik astım üstelik ama bahsettiğim yetişkin bir kadın çocukta olur mu bu aşı doktor bilir. Umarım göndermezler :/
Alerji ve Astım Derneği Başkanı Prof. Dr. Ahmet Akçay, bu kişiye ulaşın Adres: Harbiye, Teşvikiye Cd. Karaosmanoğlu Apartmanı No:37, 34367 İstanbul/Şişli/Şişli Telefon: 0533 592 40 80 netten buldum güncel mi bilmiyorum Prof. Dr. Ahmet Akçay, Çocuk Alerji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları kedi dostu kendisi

6_zeytin

İnternette bu durumlar için sprey var tamamen doğal olarak yazıyordu onu denemesini söyleyebilirsiniz.