Arkadaslar Sokakta Baktıgım Kedi Hastalandı?

Hilalkaya3435

Arkadaslar bahcede baktıgım kedi öksürmeye basladi kucuk kucuk ben veteriner tavsiyesiyle surup verdim öksürük suan yok fakat hala halsiz ve hasta gibi gözünde de böyle bir perde var. Önceden bu perde yoktu. Ben öğrenciyim şuan veterinere götürmem imkansız. Sizin bir bilginiz var mi? Beni aydınlatir misiniz?

2 CEVAP

simbakedi

burda yazmislardi sanirim atesleri ciktiginda oluyormus. bi bilgim yok ama atesine bakma sansiniz varsa bakin isterseniz. kulaklari patileri ve koltuk altlari asiri sicaksa buyuk ihtimal atesi vardir

Hilalkaya3435

Tesekkür ederim inip bakacagım simdi