Kedilerim Kavga Ediyor ):

Zeseka

İki tane kedim var . İkiside kardeş . Sürekli olarak kavga ediyorlar bir gün birbirlerini parçalayacaklar diye çok korkuyorum ne yapmalıyım ? Ne önerirsiniz lütfen söyleyin.

4 CEVAP

ecealtas

Birbirlerine dişlerini gösterip tıslayarak, kuyrukları kalkık ve düşmanca bir şekilde mi kavga etmelerinden mi bahsediyorsunuz yoksa birbirlerini ısırıp, dövüşüyor gibi ayaklarıyla falan diğerinin başını tekmeleme gibi şeylerden mi? Eğer ikincisiyse kavga etmiyorlarda oyun oynuyorlar demektir, benimde kedilerim iki kardeş ve sürekli ikinci durumdaki gibiler biraz kavga ediyor gibi gözüküyorlar ama aslında doğal oynama şekilleri bu şekilde, boyunlarını kulaklarını falan ısırıp boğazlarına sarılıyorlar tüm koridor boyunca biri diğerini kovalayıp üzerine atlıyor yakalayınca ama sonra uyuma zamanı bakıyorum birbirlerinin kafalarını yalıyorlar :) Eğer ikincisi gibiyse hiç endişelenmenize gerek yok, birbirlerine zarar vermezler sadece doğal olarak biraz sert oluyor kedilerin oynama şekli.

Zeseka

2.si yinede tşk ederim

KenanKral