Hangi Balıklı Mamayı Almalıyım

myloveduman

Arkadaşlar merhaba. Bu konu hakkında o kadarr içerik okudum ki bütün soru cevaplarına baktım ve kafam karıştı artık. Nd balıklı mama alacaktım ama artık nd bozdu diyorlar ve çok fazla katkı maddesi içerdiği söyleniyor. Artık hangi mama alacağımı şaşırdım. 5-10 kg arası 300 tl bütçeye göre en iyi veya orta düzeyde hangi balıklı mamaları tercih etmeliyim? Bu arada şimdi felicia balıklı kullanıyoruz mecburiyeten ama çok memnun kaldık kedim çok sevdi tüyleri çok güzelleşti.

7 CEVAP

Palyaco

Naturea yada acana tavsiye ederim alleva mamada tavsiye ederim

simbakedi

nd ocean kitten ben kullanıyorum. kedim iştahla ve çok severek yiyor mamayı. 10 gün yumuşak kaka sorunu yaşadık ama 10 gün sonunda geçti. kademeli geçiş yapamadık tam anlamıyla çünkü ndyi o kadar sevdi ki kedim eski mamasını hiç yemedi nd koyduğumdan beri. 2 kg alıp deneyebilirsiniz isterseniz. onun dışında hills ton balıklı maması var ama onun içinde balıktan çok tavuk unu ve mısır var. ben de ilk hills düşünüp içeriğini beğenmediğim için nd almıştım. gayet memnunum tüylerinde güzelleşme var sağlığı da yerinde. başka da önerim yok maalesef bilmediğim için

Kediasigi4

Mystic ve prochoice'yi karıştırarak veriyorum ben memnunum

pompompurin

bozita hair skin veya proplan olabilir

myloveduman

Maalesef onları alacak yeterli bütçem yok :(

myloveduman

Teşekkür ederim önerileriniz için . Hills hiç önerilmiyor dediğiniz gibi içeriğinden ötürü. Öğrenci olduğum için çok fazla bütçem yok açıkçası.

myloveduman

Teşekkür ederim önerileriniz için . Hills hiç önerilmiyor dediğiniz gibi içeriğinden ötürü. Öğrenci olduğum için çok fazla bütçem yok açıkçası.