Felicia, Mystic Ve Prochoice Yetişkin Köpek Mamaları Arasında Kaldım. Öneride Bulunun Lütfen.

Leypan

Anket

Felicia
(4 oy)
Mystic
(4 oy)
Prochoice
(2 oy)
Toplam (10 oy)

Merhabalar, yaklaşık 4-5 yaşında barınaktan aldığımız Biber (Alman Çoban Köpeği) için mama arayışındayız. Barınakta fazlasıyla yıpranmış, zayıf ve tüyleri çok iyi durumda değil. Orta bütçeli alabileceğimiz en iyi olanı arıyoruz. Felicia, Mystic ve Prochoice arasında kaldık. 15 kg alacağız. Önerilerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.

2 CEVAP

mrcasper

bunların arasında mystic in içeriği daha iyi gözüküyor

End_19

Felicia genelde olumlu yorumlar var. Ama kullanmadım ben bu üç markayıda