Kedimin Sağ Yanında Şişlik

leonidass

Merhaba, bugün 8 aylık kedimin sağ tarafında tam resimde gösterdiğim bölgede ceviz büyüklüğünde şişlik fark ettim. 10 gün önce bi iğne olmuştu ama tam ordan mı bilmiyorum ve 10 güne çoktan şişerdi diye düşünüyorum. Çok korktum internette de kötü şeyler gördüm yarın veterinere gideceğiz ama kafama çok takıldı bir fikri olan var mıı?

2 CEVAP

aysekara1

İnternete bakıp endişelenmeyin lütfen internete kalsa başımız ağırsa kanseriz. Benim kedimde de antibiyotikten sonra olmuştu ama olduğu zaman çıkmamıştı. Baya da kalmıştı orada masaj yapabilirsiniz ondan kaynaklıysa iner zamanla.

leonidass

??🙏🏻