Kedimin Gözünde Bir Şey Var

Elifsuel

Az önce fark ettim kedimin gözünde bir şey var acaba ne olabilir? Kedim rahatsız değil sanırım bir tepki vermiyor.

2 CEVAP

buduu

Yani rahatsız olmuyorsa eğer şu gözünün kenarında biriken çapak gözünün içine doğru kaymış olablir mi

fadimesener

Kediler acıya dayanıklı canlılar, veteriner kontrolüne götürmekte fayda var. Burada bir fotoğrafla ne olduğunu kimse anlayamaz önemsiz bir şey de olabilir bir rahatsızlığın belirtisi de.