Çok Acil Kedimin Akciğerine Süt Tozu Kaçtı

Merikaramel

Kedim daha yavru 1 buçuk 2 aylık yemek yemiyor diye veterinere gitmiştim kansızlık var diyip vitamin iğnesi vurmuştu. Süt tozu vermişti. Kedim icmeyince zorla enjektörle icirmeye çalıştım. Videosunu çektim attım solunum sıkıntısı çekiyor dediler. Süt tozunu iciriken kaçırmış olabilirsiniz dediler. Yarın veterinere gideceğim sabaha kadar bir şey olur diye korkuyorum ne yapabilirim. Veterinerim ölebilir de dedi yalvarıyorum yok mu çaresi çok korkuyorum

2 CEVAP

fadimesener

Veteriner klinikleri 7/24 saat çalışıyor arayın durumunuzu anlatın ve vakit kaybetmeden gidin.

simbakedi

veteriner de durumun ciddiyetini size soylemis 7/24 acik veteriner bulun ve gidin