Yavru Köpeğim Kusuyor

Ero3434

Merhabalar 2 ay 1 haftalık bir pit yavrum var normalde hiç kusmaz en son 1.5 hafta önce karma asisindan sonra kustu oda normal dedi veterinerim bu gün 2 kere kustu ve kusmugunu yemek istiyor ve izin vermedim gayet enerjik ve iştahı yerinde, ishal değil önemli birşey olabilir mi ilk kustugunda veterinere attım birşeyi yoktur 2.sindede attım yarina kadar birsey yedirme bakalım dedi ama bi müddet veterinere gidemem napabilirim birseyi var mıdır

3 CEVAP

Ero3434

Kusmuğu sari fotoğraf yükleyemiyorum

fadimesener

Kusma durumları kedi ve köpekler için tehlikeli veterinere götürmenizde fayda var yarın ilk işiniz bu olsun.

puglife

2 ay 1 haftalık olduğunu söylemişsiniz ama bildiğim kadarıyla sağlıklı olarak anneden ayrılma süresi 3 ay değil mi? İlgimi çeken bu oldu. Bu tarz bir şeyle ilgisi olabilir belki.