Acilll Kedimin Vücudunda Beyaz Kabuklu Yara ?

Tararken farkettim kalçasının üzerinde yaklaşık 1 cm kadar kabuk tutmuş ten renginde bir yara var. Önce koparmaya çalıştım yara kabuk atmaya başlamıştı elime geliyordu, sonra vazgeçtim. Kaşınmasi, iştahsızlık veya halsizlik gibi bir durumu yok 1 ay önce kisirlastirdim ve antibiyotik iğnelerini vurdurdum bununla ilgili olabilir mi ? Bir de mystic kısır mamaya geçtik bozitayla karıştirip kullanıyorum mamayla bir ilgisi var mıdır sizce?

4 CEVAP

Mantar olabilir mi bende küçücük bir açıklık farkedip dün götürdüm. Mantar dedi veteriner

gulsundusmez

kabuksa iyileşmeye başlamış yaradır pek endişe etmeyin belki kaşıdı daha önce belki bir yere vurdu siz koparmayın.başka yerlerde görünmeye başlar ve kediniz kaşırsa mantar olabilir tavuklu mamalarda bazı kedilerde kaşıntı yapıyor alerjik veteriner görmesi lazım ilerlerse

Güncel...

Şimdilik kasiyip isirmiyor o bölgeyi umarım mantar değildir 3 kedim var ilk defa böyle bisey başima geldi belki diğerleri oynarken ısırmış yara yapmış da olabilir hiç bilemiyorum :/