Kedim Öldü

Merikaramel

Sabaha kadar can çekişti ne yapabilirim diye defalarca yol aradım bir sürü veterinere yazdım. Bir tane ya bir tane 24 saat açık veteriner bulamadım Saatlerce aradım telefonları yok Saat 4 buçukta öldü gözlerimin önünde 8 buçukta açılacak şeye dayanmasını bekledim. Yalvardım dayansın diye gözlerimin önünde acı çeke çeke öldü. Çok kötüyüm nasıl dayancam bu acıya bilmiyorum daha alalı 5 gün olmuştu yavruydu. Geceden beri ağlıyorum napcam ben o bakışını o acı cekisini nasıl unutcam 5 gün de bu kadar bağlanmak ne evladım gibi

4 CEVAP

LUSY.KİTT

Başın saolsun ben bile okurken ağladım başka bir kedi sahiplen,onun hep yanında olduğunu unutma kafanı başka şeylere ver en azından biraz olsa unutmuş olursun Allah kimsenin başına vermesin

simbakedi

basiniz sagolsun oncelikle. sivasta misiniz eger oyleyse internete yazinca ben bile 2 tane 7/24 acik veteriner buldum siz nasil bulamadiniz

Merikaramel

Evet Sivas'tayım açık gözüken veterinerlerin hiçbiri telefonu açmadı. Dün onlarca numara denedim. Kullanılmamakta olan çalmayan çalıp açmayan bir kişiye bile ulaşamadım. Bir kisiye ulassam koşa koşa gidecektim. Hayvan ambulansında yazan numarada kullanılmamakta bulsam gitmez miydim saatlerce acı cekmesini izledim internetlere baktım bir sürü numara aradım yok

gulsundusmez

başın sağolsun melek oldu sen elinden geleni yaptın üzülme nasibi oraya kadarmış. Ben sokaklarda baktığım 10larca kediyi kaybettim nasip bu .Başka bir kediye evini aç o da mutlu olacaktır