Kedi Kızışmadan Hamile Kalır Mı ?

dogukank2

Merhabalar,bugün 1-2 saat dışarıdaydım ve eve girdiğim de çok sinirlendim çünkü erkek bir kedi camda ki sinekliği eşeleyerek kenarını açmış ve girmiş.Benim yavru dişi kedim de daha yeni 4 aylık oldu. Erkek kedi beni görünce girdiği yerden çıktı tabi kaçtı eve baktım herhangi bir dağınıklık yok kedimin de her hangi bir yerinde bir şey görmedim.Kedi ne kadar süre kaldı hiç bilmiyorum. Fakat endişeleniyorum acaba hamile falan bırakmış olabilir mi ? Benim kedim de hiç kızışma belirtisi görmedim.

2 CEVAP

KedimVar

Kalmaz. Zaten hamile kalabilmesi için uzun bir süre boyunca ve birkaç kere çiftleşmeleri lazım. Ama dikkat edin başka bir şey kapmış olabilir pire vs.

Cotontzu_Siri

imkansız