Kedim Kusmuş

ogzglrg

Arkadaşlar merhaba 6 aylık bir kedim var. Sabah kusmuş, ilk defa başımıza geliyor normal midir ne yapabilirim?

4 CEVAP

simbakedi

mamasini kusmus endiselenmeyin. hizli yedigi zaman benim kedim de kusuyor. siz yine de kedinizi gozlemleyin. ates, halsizlik, devam eden kusma, ishal varsa veterinerinizle gorusun. ama gorunuse gore sadece mama kusmus

ogzglrg

Anladım teşekkür ederim. Şuan için saydıklarınızın hiçbiri yok fakat takipte kalacağım.

gulsundusmez

sindirememiş mamanızın kalitesi nedir tavuklu mudur genelde yapar. Sık ve çok mu beslersiniz azaltın

ogzglrg

Proplan tavuklu kullanıyorum. Açık besleme yapıyorum mama kabından istediği zaman yiyor. Dün gece Schesir’in ton balıklı aleo vera’lı yaş mamasını yemişti.