Kedim Kustu Ve İshal Oldu

Senacesur

Dün gece saat 11 civari kedim kumuna aglayarak gidip kustu. 10 dakika oncesinde uyuz mantar tedavisi gordugu icin doktorun verdigi imunex vitamini icirmistim. Kustuktan sonra ishal yapti baya su gibiydi. Butun gun normalden fazla uyumustu zaten cok oyun oynamadi. Kustuktan ve kakasini yaptiktan sonra oynamaya basladi biz yine de veterinere gittik. Muayenesini yapti atesini olctu normal cikti bi sorun yokmus, vitaminle de ilgisi yokmus. Dun sabah arada sirada verdigim gibi yogurt verdim sadece. Yogurttan dolayi olmus olabilir mi acaba?

3 CEVAP

aslında yoğurt iyi gelir ama benim kedimde mantar oldu ama uyuz mantar değildi o da kustu tavuğa alerjisi çıktı belki olabilir diye yazdım fikrin olması açısından

Maulex

Yoğurt sogukmuydu

Senacesur

@Maulex @prensesGokcen yogurt soguk degildi her zaman da yiyor. Ama suan daha iyi bir daha kusmadi