Bu Ürün Kabızlığa İyi Gelir Mi?

kedimedisever

Digestive yazan ürünü almıştım ama bu gönderilmiş aynı ürün mü tam bilemedim

10 CEVAP

kedimedisever

Gimcatin kendi sayfasına sordum her türlü bağırsak sorunu için kullanılabilirmiş. Dün biraz verdim ve dışkısı hemen yumuşadı. Aklınızda bulunsun :)

kedimedisever

Digestive değil digestion yazan ürünü almıştım

gulsundusmez

bu ürün sindirim sorunu için kabızlığa en iyi gelen proplan fortiflora toz

kedimedisever

Nerde bulabilirim proplan ürünü

Lils

İshale iyi geldiği söylenen yorumlar görmüştüm bu üründe.

kedimedisever

Satıcıya sordum kullanılır dedi ama bilemedim

duman_cat_world

@kedimedisever
Merhaba. Evet, Gimcatin gastrointestinal macunu her türlü bağırsak sorunu için kullanılabiliyor. 👍🐾 Zaten siz bilgiye ulaşmışsınız.

simbakedi

bence veterinere sorun. zeytinyağı veriyor musunuz kedinize burda çoğu kişi bu şekilde çözmüştü kabızlık sorununu

Palyaco

Aldınız gim cat kullanın sorun ortadan kalkar

kedimedisever

Zeytinyağı vermiştim ama pek işe yaramadı bu ürünü kullandım hemen etkisini gösterdi