Kedi İshalinde Kan

arkadaşlar selam. benim kedim ilaç kullanıyordu ve yan etkisinde kanlı ishal var. 7 gün önce ishali başlamıştı ve ilacı bırakıp doktora götürdük. röntgen falan her şey çekildi ve bi sorun çıkmadı. Probiyotik ve mide ilacı verdi. ama bu 6 gün boyunca ishali devam etti. ishalini yaparken zorlanıyor ve sonunda 1 damla kan geliyor. ishali düzelmesi için patates tavuk da verdim. şimdi ise biraz düzelmeye başladı ama yine sonunda ishalini yaptıktan sonra 1 damla kan geliyor. bu düzelir mi?

5 CEVAP

elifmrtl1

Bizde buna benzer olay yaşadık ishalinde kan vardı doktora gittik bağırsak paraziti çıktı doktor probiyotik ve hızlı kilo alması için bol proteinli yaş mama verdi 3 haftadır çok iyiyiz kilo aldı ve kanlı ishali geçti. Sizde de parazit olabilir

ama röntgende gözükmez miydi?

Ardfrt

hayır gözükmezdi

Durubadem

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum ilaç kullanıyorız tekrar doktorla görüştünüz mü bi bilgi alırsanız söyler misiniz

Daha doktorla görüşmedim