Tuvalet Eğitimi Hakkında

Rapunzel00

Kedim 4 haftalık. Kedi kumuna çişini ve dışkısını koydum. Bugün bir çok kez çişini yaptı ama daha dışkısını yapmadı. Acaba yapamıyor mu, benim yardımım ile mi yapabilir yoksa geldiğinde kesin yapar mı kuma?

4 CEVAP

theyusra

4 haftalık kendisi yapabilir ama 24 saatten uzun sürede yapmıyorsa boşaltım sorunu olabilir veterinere görünmeli yani

Rapunzel00

Günde kaç kere yaparlar peki?

Rapunzel00

Yaptı şimdi kuma tamamdır 😊😊

Kaka sorununu çözmek için kedinize 2 çorba kaşığı kadar sade kefir verebilirsiniz. Hem çok seviyorlar hem çok sağlıklı hem de dışkılama problemini çözüyor. Kabız olduğunda da aynı şekilde uygulayabilirsiniz.🙏🏻 @Rapunzel00