Yavru Köpeğime Mama Tavsiyesi

leonidal

Merhaba arkadaşlar. Sütten kesilmesini beklediğim maltese terrier cinsi köpeğime mama olarak ne öneririsiniz ve günde ihtiyaç duyduğu mama miktarı ne kadardır?(ilk defa köpek besleyeceğim) Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

4 CEVAP

theyusra

köpek için konuşuyorsak pro plandır, bulabilirseniz ziwipeak veya nature's logic çok iyidir

CalicoMinos

Hill's

End_19

Bende de maltese var. Proplan, nd ve brit care kullandık. Üçü arasında en iyi gelen brit care somon patatesli olan oldu

End_19

4 yada 5 öğün