Şampuan

RuzRuzo

Merhaba köpeğim 3 aylık yani yavru hangi şampuan önerirsiniz yavru için hangi marka nasıl şampuan teşekkrüler

5 CEVAP

dollfacepersian

Perfect Wash junior. %100 saf zeytinyağlı ve doğal bir şampuan. Naturalis Adrayms üretiyor. Markanın diğer ürünlerine de bakmanızı tavsiye ederim

KedimVar

Geçenlerde Cotontzu_Siri de buna benzer bir soru sormuştu. Perfect Wash la başka bir markanın arasında kalmıştı. Sonunda doğal ve köpeklerdeki tabakaya zarar vermediği için Perfect Wash u tercih etmişti. Yavru köpeklere kullanılmasında bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ürünleri de gayet güzel ben çok sevdim. Bir bakın isterseniz.

KedimVar

Dollfacepersian yazmış zaten :))

Cotontzu_Siri

Kesinlikle perfect wash

RuzRuzo

Teşekkürler bakacağım :))