Biopetactive Kedi Maltı Kullananlar

Elizabeth_

Merhaba 👋
Biopetactive kedi maltı kullanmaya başladık.. 2 ay kadar oldu. Ama kedim bir türlü yemek istemiyor.. Koklayıp kaçıyor.. Bu süreç içerisinde 1 kere tüy yumağı kustu sadece.. Tuvaletini her gece yatmadan önce 1 kere yapıyor. Bazen çok sert oluyor bazende fazla yumuşak.. Kullananların yorumlarını rica edeceğim. Sizlerde durum nasıl?

8 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba, kullanmadım. Ama size öneri vermek istiyorum. Patisine sürebilirsiniz yemesi için. Paketi bitirdiğinizde başka bir marka deneyimleyin. Tadını sevmemiştir, her kedinin damak tadı farklı. Gimcat, Trixie, Dr.Clauders; kedilerin en sevdiği maltlar arasında yer alıyor. Deneyimleyip sevdiği maltı bulun.

CalicoMinos

Bio pastice junior kullanıyorum ilk pasta yemedi sonra alıştı partisine sür

tyguler

benim kedim de direkt tüptrn yemiyor ama elimden yiyor, yemezse elime sıkıyorum maltin önune de ödül maması kpyuyorum hepsini yutuyor. benim kedim de 1 kere kustu sadece ama miktarını arttırınca geçti. ben memenunum asırı sevmese de yiyor bu bile benim icin yeterli

meowhun

Benim kedimde sevmedi yemiyor, biopetactive junior multivitamin maltı var bizde.

Oqrenerde06

Ben de yeni aldım multıvitamin umarım sever çok seçici kedilerim normal de 2 kutu verdım sipariş indirim vardı normal de gimcat kullanıyorduk 2 ay ara vermiştim bakalım sevecekler mi :) Kediniz çok seçici ise gimcat kullanın fiyatı biraz pahalı ama değer

simbakedi

kediniz sevmediyse bitene kadar agzinin yanina surun ki yalamak zorunda kalsin. ama devam etmeyin bence ona da eziyet olur. gimcat bazen indirimle 60tlye kadar dusuyor 100grami takip ederseniz a mazon ya da t rendyol gibi yerlerden yakalayabilirsiniz. ben 50tlye almistim t rendyolda

Ahmetemind

Benim kedim de genel olarak maltları hiç sevmiyor, bir iki tanesi dışında tabi. Sevmediği maltları önce elime sıkıp sonra patisinin üstüne koyuyorum. Mecburen yalamak zorunda kalıyor. Yaladığı zamanda hep daha fazla istiyor. Tüpten yediriyorum ben de böylece

Renklipati

biopetactive cati malt plus sanırım bu yeni serisi bunu aldım severek yiyor hatta tüpten sıkıyorum yalıyor