Kedim Hapsiriyor Yardım Edin

YigitGocmen

merhaba gece gece oldugu icin veterinere goturemiyorum kedim bir anda sesli sessiz hapsirmaya basladi ne olabilir cok korktuk

3 CEVAP

Sindycan

kumundan çıktı ise kumun tozundan olmuş olabilir, ya da üşütmüş olabilir. devam ederse veterinere danışın mutlaka.

theyusra

devam ederse veterinere götürün öteki türlü bir şeyi yoktur

indovf

Kumu tozuttuğundan o hapşırtabiliyor. Tozlarda hapşırtabiliyor eğer koltuk altlarına falan giriyorsa. Bir de şuan geçerli değil ama bilginiz olsun, parfüm deodorant gibi kokulara da hassaslar. Yani çok sebep var endişelenmeyin. Veterinerimiz başka belirti olmadıkça sorun yoktur demişti