Kedinin Canı Yanıp Yanmadığı Nasıl Anlaşılır

theyusra

merhaba biraz üzgünüm ve tavsiyelerinize ihtiyacım var :( balkonumuzda altında da tahta döşeli olan bir sedir var ve kedim onun altına saklanmış, çıkartayım derken o tahtaların altına sıkıştı baya canı yandı, bağırdı, tısladı, ömrümden ömür gitti bir hışımla çektim aldım onu ama karanlık olduğu için neresi sıkıştı bilmiyorum malesef... ondan sonra koşup oynadı, her yerine dokundum anormal bir tepki vermedi, ödül maması verdim mırın kırın etmeden koşarak gelip yedi. ama yine de korkuyorum tahmin edersiniz ki sizce bir şey olmuş mudur, canı yandığından şüphelenmeli miyim ya da canı yandığının anlamanın başka yolu var mı? uyurken okşanmayı ve mırlamayı çok sever şu anda da bu şekilde mırlayarak uyuyor.

7 CEVAP

Hzlcelebi

Kedinin canı sürekli yanarsa keyifsiz olur mama yemek istemez neşesini kaybeder bu değişimi mutlaka fark edersiniz her zamankinden farklı olur

Hzlcelebi

Korkmayın benim kedilerim yavruyken neler geliyordu başlarına yaramazlar :)) çpk tehlikeli bir durum olduğunda zaten mutlaka anlarsınız ve tepkileri kalıcı olur uzun sürer şu an iyiyse sorun yoktur

Sindycan

Mutlaka canı yanmıştır ve korktuğundan da çok bağırmıştır. Anormal bir durum yoksa sorunu yoktur bebişin. Benim canavar da birçok kere bir yerlere sıkıştı patisini çıkaramadığı vs oldu yaramaz çocuklar işte oluyor :)

theyusra

anladım teşekkür ederim hepinize🤗 ya normalde dikkatli bir kedi olduğu ve daha önce hiç bu kadar canı yanmadığı için korktum 🥺 ilk kedim olduğu için böyle şeyleri yeni tecrübe ediyorum hahsahshhahs

simbakedi

her yerine masaj yapar gibi dokunun. acoyla tepki verirse anlarsiniz. ama korkudan bagirma ihtimali %99 :D drama queen canlilar birazcik. tabi cani da yanmistir ama devam etse boyle rahat olamaz

theyusra

evet şu hayvanların drama queenlikleri beni öldürüyor hahsjabsjaeh dün gece bunu yazdıktan sonra sırf yemek yemek için uykusundan uyandı ondan sonra ben yatana kadar topların peşinde koştu bir şeyi olduğunu sanmıyorum şeytan gibi oaödşwödşeöd

theyusra

her zaman uyuduğu gibi yani* , onu yazmamışım pardon 🙏