Mystic Mama?

Herkese günaydın🌸
Mystic adındaki mama ucuz ama kaliteli mamalar arasında mı arkadaşlar?
Kullanan varmı aramızda

9 CEVAP

Siyammm

Ben 6-7 aydir kullanıyorum çok memnunum tüyleri vs gayet güzel.

Palyaco

Tavuklu yetişkin kullanıyorum 2 aydır kedim cok sevdi tuyleri guzel pahalı birçok mama denedim bizimki mystic sevdi bu siteden alıyorum devamli

End_19

Son zamanlarda ishal yaptığını duyuyorum

Seymaaacaan

Geçen sene kullanmıştım bizde kanlı kakaya sebep olmuştu. Ama her kedide aynı etki yapmaz

eylu

5 6 aydır yavru mamasını kullanıyoruz. 8 kedimde kullandım, sadece 1 kedimi ishal yaptı. Ama son aldığım paketin içinden market etiketi çıktı, maddi olarak bütçem buna yettiği için alıyordum. Bundan sonra zor durumda kalmadıkça kullanmayacağım bir mama oldu maalesef.

Snzlc

Yavru kedi maması aldım ama kedim gerçekten hiç sevmedim çoğunu sokak hayvanlarına dağıttım.

Lils

Seçici kediler mystic yemiyor genelde. 15 kg almıştım kuzenimin kedisiyle paylaşacaktık. Bizdeki 1.5 kg olanı yedi. 15kg olanı gelince yemedi hepsi bize kaldı. Diğer kuzenim de yeni kedi sahiplendi. O bizim mamayı hiç yemedi. 2 hafta reflex kullandılar. Şu an ya pro plan ya royal canin yiyor emin değilim tam olarak. Şu an reflex de yemiyor. Ben kedime şubat ortasından beri kullanıyorum memnunum herhangi bir sıkıntımız yok. Yumuşak kaka oluyor bazen ama çok sık mama dışı gıda tüketiyor. Mamaya bağlayamam bunu. Bir kullanıcı de. Sacchi ile birebir aynı olduğunu söylemişti. Güvenim biraz azaldı. Şubat gibi bu paket bitecek. Kedime daha iyi gelen bir mama bulamazsam kısır somonlusunu denerim belki. Şu an kitten kullanıyoruz. Biraz göbek yapmaya başladık. Sanırım ölçülü vermeye başlayacağım 1-2 ay içinde.

Kısır balikli olan kedimi hasta etti küçük kedime birsey olmadi ama bence almayın kimseye de onermeyin aynı fiyata başka mama alin

Leon23

Merhabalar tavuklu yavru kediler için olanını kullandık memnunuz ishale yol açmadı fiyatı da uygun