İç Dış Parazit Damlası İle Alakalı

pisicikimm

Dün öğlen kedime iç dış parazit aşısını yaptırdık damla şeklinde. Dün ensesi baya damlalıydı ve vücuduna hafif hafif dağıldığı belli oluyordu. Tabi ki birkaç gün ellememiz gerektiğini bildiğimizden hiç ellemedik. Şu an damla ensesinde hiç belli değil ve kokmuyor. Bilmiyorum belki bir yere sürttü ya da damla dağıldı. Yine de o bölgeyi ellesem bir şey olur mu sizce?

2 CEVAP

psabrk

Yalayamayacağı yere dağıldıysa bir problem olmaz yalamaması gerektiğini biliyorum çünkü damlayı yalarsa onun sağlığı için zararlı.
Zaten 1 gün boyunca ellememeniz lazım o bölgeyi ıslaklık kendiliğinden kayboluyor.
Sabredeceksiniz birazcık ellemeyin :D

pisicikimm

Kedimi severken kendimi kaybedenlerden olduğum için belli bi bölgeyi ellememek zor oluyor sldnpxkslslx