Kedimin Tüylerinin Üzerinde Topçuklar Var

Koalainsan

2 tane kedimiz var. Kedilerimiz dışarı da çıkıyor. Biraz zaman önce kedilerimizin üstünde topçuklar fark ettim. Ne gerçek adları bilmiyorum bu yüzden topçuklar diyeceğim. Kedilerimizin tüylerine yapışıyor. Kedilerimiz bu durumdan rahatsız mı emin değilim. Etrafa dökülebiliyor. Bizim eğer tüylü bir kıyafetimiz varsa bize de yapışabiliyor. İnternet üzerinden aradım ama hiçbir yerde yoktu. Fotoğrafta bir tanesini gösterdim. Özellikle karın bölgesine doğru varlar. Sanırım yalarkende ağızlarına giriyor.

1 CEVAP

Hilalllllll

Bizim burada ona pıtırak diyorlar goguldan bakarsanız görebiliriz internette o dediğiniz in büyükleri çıkabilir onun küçüklerinede pıtırak deniliyor bizim sokak kedilerinimede yapışıyor